سبد خرید 0

چرا سایت ماهانی ؟


مدیر مدیر / Mahani Mag
04 شهریور 1399

چرا به نفع شما ماهانی هاست که از سایت ماهانی خرید کنید ؟ در ادامه با ما همراه باشید...

امروزه کسب و کاری که در حوضه اینترنت فعالیت نداشته باشد عملا شکست خورده است. اما چرا تیم ماهانی این تصمیم را گرفت که بین شبکه های اجتماعی سایت را انتخاب کند؟

 با ما همراه باشید...

1. دسترسی 24 ساعته

آپلود عکس

  سایت ماهانی امکان خرید در طول 24 ساعت شبانه روز. 7 روز هفته و 365 روز سال را فراهم می کند. در حالی که به ندرت می توانید صفحه یا کانالی راپیدا کنید که در طول تمام هفته 24 ساعته خدمات رسانی کند.

 

2. صف های خرید

آپلود عکس

 

با سایت ماهانی این مشکل نیز برطرف شده. در هنگام خرید هیچ گونه صف طولانی برای خرید کالای مورد نظر شما وجود ندارد و شما به هیچ وجه نیاز به انتظار برای پاسخ ندارید.. سایت ماهانی با ویژگی مدیریت هوشمند سفارشات، طراحی شده و به صورت همزمان بی نهایت سفارش را سازماندهی می کند.

 

3.درگاه آنلاین امن

آپلود عکس

 

سایت ماهانی از درگاه های امن و معتبر آنلاین استفاده می کند و شما می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و مسولیت اعتماد شما با ماهانی و درگاه مربوطه است.

سایت ماهانی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

 

3. دریافت آنی موجودی

آپلود عکس

 

زمان برای هر فردی مسأله ای حیاتی است. با سایت ماهانی شما نیاز به انتظار در هیچ صفی برای دریافت موجودی کالا ندارید. موجود یا ناموجود بودن کالا در لحظه برای شما نمایش داده می شود.


5. جستجوی آسان کالا

 

با استفاده از سایت ماهانی شما نیاز به صرف زمان طولانی برای جستجوی کالای مورد نظر ندارید و می توانید با نوشتن اسم کالا و یا حتی با فیلتر کردن رنگ و سایز و قیمت در چند ثانیه کالای مدنظرخود را پیدا کنید.

 

6. امکان بازگرداندن یا تعویض کالای خریداری شده تا 24 ساعت

آپلود عکس

 

با خرید از سایت ماهانی در صورت نارضایتی از کالای خریداری شده حق بازگرداندن یا تعویض کالا تا 24 ساعت و همچنین لغو یا ویرایش سفارش (قبل از ارسال) برای شما نزد ماهانی محفوظ است.

 

7. معنا نداشتن فاصله ها. 

آپلود عکس

در سایت فاصله شما تا ماهانی تنها یک کلیک است و فاصله نهایی شدن انتخاب شما تا ثبت سفارش فقط چند لحظه است. که این مزیتی مشترک برای همه ی ماهانی های عزیز است (حضوری و آنلاین).

 

 

امیدواریم تا این جای کار شما هم با ما هم نظر شده باشید که خرید از سایت برای همه بهتر است و ما را به هدفمان که خدمات رسانی هر چه با کیفیت تر و بهتر به شماست و شما را به هدفتان که خریدی آسان و امن است می رساند. 

آپلود عکس

حالا وقت خریده ...

آدرس اینستاگرام: mahani_brand

آدرس تلگرام: mahani_brand

آدرس فروشگاه: رشت منظریه - ماهانی

 

 

برای ارسال نظر باید عضو شوید